معرفی شرکت کربنات اطلس

شرکت کربنات اطلس تولید کننده کربنات کلسیم ویژه خوراک دام و طیورو آبزیان و تنها دارنده مجوز از سازمان دام پزشکی در این زمینه درایران می باشد. شرکت کربنات اطلس به صورت تخصصی در این زمینه فعالیت می کند و از بهترین معادن موجود با خلوص بالای ۹۸ درصد کربنات کلسیم، محصول نهایی خود را تولید و روانه بازار می کند. معادن غنی موجود در ساوه مجهز به وسایل مدرن و پیشرفته هستند برای تولید این محصول استفاده می شود. شرکت کربنات اطلس با تعداد بسیار زیادی از مجموعه های بزرگ کشاورزی و دامپروری کشور همکاری دارد و تلاش دارد این همکاری منجر به رشد و تعالی بهتر این صنعت در ایران گردد.

محصولات باکیفیت و با خلوص بالای کربنات کلسیم و همچنین نظم و هماهنگی در تولید و توزیع محصول و تعهد در قبال مشتریان از نقاط قوت شرکت کربنات اطلس می باشد. علاوه بر این نظارت دائم تیم کنترل کیفی به مدیریت دکتر کامران رضایزدی عضو هیئت علمی دانشگاه تهران این مجموعه را در انجام هر چه بهتر این فرآیند کمک می کند.

در آنالیزهای انجام گرفته توسط سازمان دامپزشکی کشور، خلوص بالای کربنات کلسیم و سطح بسیار پایین فلزات سنگین درمحصولات تولید شده توسط شرکت کربنات اطلس مورد تایید سازمان دامپزشکی کشور قرار گرفت. بر این اساس شرکت کربنات اطلس توانست پروانه ساخت داروهای دامپزشکی را از سازمان دامپزشکی کشور دریافت کند و تاکنون تنها دارنده این نشان در ایران می باشد.

 

 

مجوز-دامپزشکی-گروه-اطلس

تیم کربنات اطلس

با تیم ما آشنا شوید

جناب مهندس نوراللهی
مدیرعامل

مدیرعامل و عضو هیئت مدیره شرکت چشمه‌سازان پردیس (کربنات اطلس)

جناب آقای محمد قاسمی
مدیر واحد تحقیق

مدیر واحد تحقیق و توسعه چشمه‌سازان پردیس (کربنات اطلس)

سعید-پور-امینی

جناب آقای سعید پور امینی
مدیر واحد مالی

مدیر واحد مالی شرکت کربنات اطلس چشمه‌سازان پردیس (کربنات اطلس)

سرکار-خانم-فرزانه-پورعلی

سرکار خانم فرزانه پورعلی
مدیر واحد فروش

مدیر واحد فروش شرکت کربنات اطلس چشمه‌سازان پردیس (کربنات اطلس)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *